Біокаміни в інтер’єрі – (33 фото) приголомшливі ідеї і приклади

У сучасному дизайні набирає популярність використання біокаміна в інтер’єрі квартир і будинків. Приставка «біо» означає, що для топки каміна використовується біопаливо. Величезний плюс біопалива в тому, що шкідливі речовини при вигорянні не виділяються в атмосферу.
Також немає противного і шкідливого запаху, що дуже привабливо для мешканців. Конструкція біокаміна сильно відрізняється від звичайного каміна і дуже органічно вписується в інтер’єр практично будь-якої квартири.

сучасний біокамін

Основні види конструкцій біокамінів застосовуваних в інтер’єрах квартир

Підлогові біокаміни

При використанні біокаміна в інтер’єрі немає необхідності облаштовувати димохід, а також відсутність золовніков, тому що біопаливо добре і повністю згорає.

Острівний камін у вигляді колеса

Стильний підлоговий біокамін

Стильний підлоговий біокамін

Сам біоетанол – біопаливо для каміна, розташований в самому низу конструкції біокаміна. Для виготовлення самої конструкції каміна використовуються різні матеріали – граніт, мармур, скло або шпон. Це залежить від фантазії дизайнера і від пожаростойкости матеріалу. Витрата біоетанолу дуже великий – більше 300-400 мл на годину, тому звичайного бака з об’ємом 5 літрів вам вистачить не більше, ніж на 12 годин.

підлоговий біокамін

Маленький підлоговий біокамін

підлоговий біокамін в стилі хай тек

острівної біокамін зі скла

Настільні біокаміни

При вигорянні етанол виділяє вуглекислий газ, то ж саме, що і людина на видиху. Суперечки про те, чи потрібна вентиляція в кімнаті, де встановлений биокамин, не вщухають досі. Деякі вважають, що вентиляція абсолютно ні до чого, а деякі доводять зворотне.

Стильний настільний біокамін

настільний біокамін

мініатюрний настільний біокамін

Якщо ви все ж не стали встановлювати в кімнаті з каміном вентиляцію, то обов’язково провітрюйте приміщення як можна частіше. Щоб встановити і зібрати камін вам не знадобиться багато розуму і часу, все каміни приходять вже в зібраному вигляді.

Маленький настільний біокамін

Невеликий настільний біокамін

настільний біокамін

Вбудовуються в стіну або перестенок

Уявіть, що у вас в будинку багато гостей, друзі і родичі, всі веселяться, спілкуються, і протягом дуже довгого часу у вас закриті двері і вікна. Чого ви захочете найбільше в такій ситуації? Звичайно, кисню і побільше! Біокамін – це та ж натовп народу у вас в кімнаті. Саме тому вентиляція просто необхідна!

Читать также:  Дизайн камінів в інтер'єрі будинку більше 100 фото і чудових ідей

Біокамін вбудований в стіну

пристінний біокамін

Біокамін вбудований в стіну

Біокамін вбудований в стіну

Біокамін вбудований в перегородку

Біокамін вбудований в стіну

Біокамін в стіні

Настінні біокаміни

У сучасному інтер’єрі биокамин – дуже стильна і практична річ. Головне в каміні – це вогонь, і биокамин нічим від інших не відрізняється. Але в біокамінів полум’я надзвичайно красиве і рівномірний. За допомогою повзунка, який розташований на паливному блоці, легко можна зменшувати і додавати розмір.

біокамін настінний

біокамін настінний

Стильний настінний біо камін

Невеликий настінний біокамін

настінний біокамін

Маленький настінний біокамін

настінний біокамін

настінний біокамін

Настінний біокамін невеликий

Стильний пристінний біо камін

Біокамін не зажадає будь-які під’єднання до мереж або димоходів, від цього каміна не буде шкідливих виділень – спека або кіптяви. Якщо ви збираєтеся встановлювати биокамин біля стіни, то обов’язково залишайте зазор близько 40 мм між стіною і каміном, якщо у вас настінний камін, то залишайте зазор приблизно 40 см від підлоги, це залежить від конструкції самого каміна.

Догляд за Біокамін – це найбільший плюс такого каміна. Щоб доглядати за ним вам не доведеться купувати спеціальні засоби – підійдуть звичайні засоби для прибирання. Опалювальний блок каміна миється просто під струменем гарячої води. Але не забувайте дочекатися, коли камін охолоне.